لیفت نخ، کم تهاجمی ترین روش برای از بین بردن خطوط لبخند

0

لیفت نخ، کم تهاجمی ترین روش برای از بین بردن خطوط لبخند

خنده به عنوان زیبا ترین جزئ از زندگی از فرد است که باید گرامی داشته شود. اما با خط های اطراف دهان موقع لبخند زدن چه کار باید کرد؟ در این افراد شاید خندیدن آن قدر ها هم زیبا به نظر نیاید. خطوط خنده یا انحنای نازولبیال از اطراف بینی شروع می شود و تا گوشه دهان ادامه می یابد. این چروک  به طور طبیعی با افزایش سن ظاهر می شوند، زیرا با افزایش سن انعطاف پذیری پوست و حجم آن کاهش می یابد، اما این موضوع همچنین می تواند از طریق ژنتیک، قرار گرفتن در معرض آفتاب و سیگار کشیدن افزایش یابد. این خط خنده یا خط لبخند را از  باحذف چین و چروک می توانید درمان کنید.

اگرچه در زندگی دلایل زیادی برای لبخند زدن وجود دارد، عمل لبخند زدن می تواند باعث ایجاد خطوطی در اطراف دهان شما شود. خطوط لبخند، همچنین به عنوان خطوط خنده نیز شناخته می شود، خطوط عمیق در هر دو طرف نیمه پایین صورت هستند که در اطراف دهان وجود دارند. این خطوط به دلیل اعمال تکراری عضلات صورت هنگام لبخند زدن ایجاد می شوند. این خطوط بیشتر در افراد مسن و افرادی که لاغر هستند و چربی صورت زیادی ندارند، بیشتر مشهود است. اگرچه بعضی افراد آنها را نشانه ای از زندگی خوب و شاد می بینند، برخی دیگر احساس می کنند که خطوط لبخندشان آنها را بزرگتر از آنچه واقعا هستند، نشان می دهد.

برای دریافت مشاوره و نوبت ویزیت در کلینیک زیبایی کلینیک پوست تحت نظر دکتر مهرداد مهام  میتوانید با شماره 09395431350 و 02188762832

انقلابی در لیفت های نخی جدید قابل جذب


امروز زنان ترجیح می دهند روش های کمتر تهاجمی و غیر تهاجمی را که دارای کمترین عوارض و کمترین مراقبت پس از درمان هستند را ترجیح می دهند.

نخ های PDO (پلی دوکسانون) نخ هایی هستند که هیچ سختی قابل توجهی ندارد و بنابراین به بافت آسیب نمی رسانند. این نخ همان نخی است که در جراحی های قلبی و به عنوان بخیه استفاده می شود و بنابراین بسیار امن است.

این روش برای اکثر افراد ۲۵ سال مناسب است، زمانی که اثرات پیر شدن شروع به آشکار شدن می کند. پیر شدن باعث لاغر شدن بافت پوست می شود زیرا الیاف کلاژن و الاستین از بین می روند، که موجب افتادگی پوست، چروک شدن عمیق، و ایجاد خطوط پوستی می شوند. نخ های PDO عوارض پیری را تغییر می دهند.اگر بیمار جراحی زیبایی صورت را نمی خواهد، لیفت نخ می تواند جایگزین موثری باشد.

نخ ها در زیر پوست قرار می گیرند و باعث افزایش تولید کلاژن می شوند و پوست را قوی تر، منعطف تر و مرطوب تر می کنند. این نخ ها در طی چند ماه در بدن از بین می روند اما اثر آن ۱۲-۱۸ ماه طول می کشد.

این نخ های را می توان در هر جایی از بدن استفاده کرد، مانند چهره آویزان، گونه، ابرو، برای جلوگیری از پف های چشمی، پوست گردن آویزان، خطوط موجود در اطراف گونه، زاویه اطراف دهان، خطوط خنده، ساعد و شکم، خطوط سیگاری ها و بلند کردن سینه.

این روش بسیار ساده است، تقریبا مشابه پرکننده های پوستی است، اما در این روش دکتر شما به جای پرکننده در داخل بدن نخ می گذارد.

ساختار کلاژن تولید شده در بدن فرد برای قوام و لیفت پوست


PDO چیست؟

پلی دیوکسانون (PDO)، نخ تک رشته قابل جذب مصنوعی است، که معمولا در جراحی قلب و عروق و بخیه مورد استفاده قرار می گیرد. این نخ بسیار نازک  که از پلی دیوکسانون (PDO) ساخته شده است در طول ۸ ماه در بدن حل می شود و باعث می شود که نتایج جوان سازی بسیار چشمگیری دارد. استفاده از نخ عملا غیر تهاجمی و بدون درد است، ۵۰ دقیقه طول می کشد، بدون بریدگی و یا جای زخم است و قرمزی جزئی در طی چند روز از بین می رود. علاوه بر این، شما می توانید آن را تقریبا در هر جایی از بدن استفاده کنید. این نخ ها به عنوان یک جایگزین برای بیمارانی که نمی خواهند از طریق جراحی چهره خود را اصلاح کنند، اما می خواهند همان اثرات لیفت جراحی را ببینند. نخ ها برای بازسازی پوست، بازسازی ساختار چهره، گردن و دکلره و سینه، باسن، شکم یا حتی آرنج و زانو استفاده می شوند. این نخ ها ظاهر طبیعی و جوان پوست را دوباره فراهم می کنند و آن را برای مدت طولانی در برابر چین و چروک محافظت می کنند.

لیفت نخی صورت PDO  پوست را به صورت مصنوعی برای انعطاف بیشتر نمی کشد اما باعث افزایش واکنش خارجی بدن از طریق استفاده از نخ های PDO، نخ هایی از جنس طلا، نخ های مولتی، نخ دوپل و دیگر نخ ها می شود. لیفت پوست، باعث تولید کلاژن توسط بدن و سپس بهبود گردش خون در پوست می شود تا پوستی انعطاف پذیر و صاف به طور طبیعی ایجاد شود. این درمان دارای نقاط قوت مختلفی است که جراحی ساده، بهبودی سریع، اثر طولانی مدت و بدون عارضه جانبی از جمله این مزایا است.

پوست آویزان، ظاهر چین و چروک پوست را بدتر می کند. لیفت پوست صورت و بدن باعث ایجاد یک چهره بسیار جوان تر بلافاصله پس از تولید کلاژن در لایه عمیق پوست می شود.

این روش با بیشترین سرعت با حداقل عوارض و به دلیل استفاده از کرم بی حس کننده بدون درد می باشد.

ما می خواهیم خودمان را زیباتر نشان دهیم! ابرو، بینی و چانه از برجسته ترین ویژگی های صورت می باشند. صورت متقارن باعث چهره زیبا در شما می شود.

نخ های PDO در لایه زیر پوست وارد می شوند تا بینی را زیباتر نشان دهد، ابروها را بلند و چانه را برجسته تر می کند.

عاشق لب های خود شوید!


هیچ چیزعضوی در بدن حساسیت لب را ندارد – یک لبخند سالم و خوشحال به طور کلی مورد توافق همه است که جذاب ترین ویژگی برای زنان و مردان در تمام سنین می باشد. دهان نیز به میزان خیلی زیاد ارائه دهنده زیبایی شما است، با یک انحنا کوچک از چهره شما احساسات و جذابیت شما را با عمق و احساس زیاد بیان می کند. به همین دلیل خیلی ناراحت کننده می باشد که شما  لبخند جذاب خود را به دلیل افتادگی پوست اطراف دهان خود از دست بدهید، و این حالت نشان دهنده حالت غم و اندوه یا خشم حالت طبیعی چهره شما شود.

متاسفانه گذشت زمان باعث کاهش حجم طبیعی لب ها می شود، و آن ها را لاغرتر نشان می دهد. گرانش اثرات خود را بر ساختار زیر پوست می گذارد، به طوری که خط لبخند ظاهری رو به می گیرد و باعث می شود بعضی از افراد به طور دائمی ناراحت یا عصبانی به نظر برسند. این وضعیت برای افراد سیگاری بدتر نیز می باشد، زیرا کلاژن و الاستین سریع تر از بین می روند و با قرار گرفتن در معرض رادیکال های آزاد که در هوا وجود دارد و استنشاق آن ها، و محرومیت از اکسیژن، این روند سریع تر می شود.

لبفت نخی لب


لبفت نخی لب

لیفت نخی لب ها با اصلاح حالت فیزیکی دهان و با استفاده از نخ های مخصوص به طور موثر و آرام با لیفت خط لبخند، باعث می شود لبخند شما ظاهری جوان تر به خود بگیرد.

در این روش از نخ هایPDO استفاده می شود که آخرین و به روز ترین روش غیر جراحی می باشد. آنها هیچ سختی قابل توجهی ندارند و فوق العاده مناسب هستند بنابراین می توانند در روش های ظریف تر مانند لیفت کردن و بلند کردن لب ها مورد استفاده قرار گیرند.

نتیجه دو حالت دارد:

  • شکل و جهت دهان را به آرامی تغییر داده و لبه های دهان را برای یک ظاهر زیبا تر لیفت می کند.
  • نخ های PDO از پلی دیوکسانون ساخته شده اند، که ماده ای است که به طور طبیعی باعث تولید کلاژن در لایه های زیر پوست می شود که یک بافت قوی تر و جوان تر را ایجاد می کند.

به عنوان یک جایگزین برای نخ های PDO ، روش لیفت لب سیلهووت نیز موجود است. این نوآوری دیگری است که به پزشک اجازه می دهد تا فاصله ی بین نوک بینی و لب بالا را برای ظاهری جوان تر تغییر دهد. این تغییر حالت به عنوان یک ویژگی ارثی یا نتیجه ای از پیری می باشد و قبلا فقط با روش های جراحی تهاجمی قابل درمان بود. روش سیلهووت، در مقایسه با PDO، تهاجم کمتری دارد، سریع تر بهبود می یابد، هیچ بیهوشی عمومی و یا بستری بیمارستانی نیاز ندارد و در مقایسه با روش قبلی بسیار ارزان تر و کم هزینه تر است.

اعتماد به نفس خود را با از بین بردن چین و چروک اطراف دهان به وسیله لیفت نخی صورت دوباره به دست آورید


لیفت نخی صورت بر روی شکاف های بینی صورت می گیرد، که به طور موثر پوست را صاف تر می کند و با پاک کردن خطوط خنده عصبانی و یا چین و چروک اطراف دهان چهره شما را زیباتر می کند. روشی سریع، اما موثر می باشد، لیفت نخی صورت به شما تمام مزایای زیبایی اصلاح سنتی چهره را می دهد، اما بدون هیچ استفاده ای از عمل جراحی این کار را انجام می دهد.

پس از قرار دادن زیر پوست، نخ های قابل حل PDO باعث ایجاد کلاژن و الاستین می شود که در پوست شما از بین رفته است. در پاسخ، خطوط صورت صاف تر و سفت تر می شود و خطوط ظریف از بین می روند. شما بلافاصله پس از لیفت نخی صورت، متوجه اثرات آن خواهید شد!

پس از از بین بردن چین و چروک اطراف دهان شما، نتایج ظاهری زیبا و ظریف فورا ظاهر می شود. پس از اصلاح چهره به روش غیر جراحی، شما می توانید از ظاهر جوان تر، تازه تر خود لذت ببرید و با اعتماد به نفس بیشتری زندگی کنید.

سوالات متداول


آیا این درمان دردناک است؟

این روش شامل درد، خونریزی یا تورم نمی باشد. بیمار ممکن است همانند درمان طب سوزنی احساس ناخوشایندی داشته باشد.

هنگامی که اثرات آن ظاهر می شود برای چه مدتی طول می کشد؟

اثرات اول بعد از ۲-۳ هفته قابل مشاهده است، اما پس از ۲-۳ ماه، هنگامی که القاء کلاژن جدید شروع می شود، بهبود قابل توجهی ظاهر می شود.

اثرات طولانی مدت (تا ۲ سال) است.

برنامه درمان

مشاوره پزشکی قبل از درمان انجام می شود، در طی آن دکتر به طور کامل در مورد نحوه و اثرات درمان بحث می کند. این روش تقریبا یک ساعت طول می کشد (بسته به تعداد نخ های مورد استفاده، به طور متوسط تقریبا ۴۰-۵۰ نخ برای کل صورت لازم است).

اول، منطقه تحت درمان بوسیله کرم، بی حس می شود، پس از آن دکتر به شیوه ای مناسب و در جای مناسب نخ ها قرار می دهد.

توصیه های پس از درمان

هیچگونه مانعی برای بازگشت بیمار به فعالیت های روزانه خود وجود ندارد. وجود قرمزی در منطقه ای که نخ ها وارد شده اند، پس از ۳-۵ ساعت از بین می رود.

اثرات جانبی

هیچ گونه عوارض جانبی وجود ندارد. درمان ممکن است در تمام طول سال انجام شود، و نور خورشید یک مانع برای استفاده از این درمان نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.