انواع روش لیفت و جوانسازی صورت با نخ با متراکم کردن بافت زیر پوست

0

 لیفت صورت با نخ یک جایگزین امن و مناسب برای جراحی لیفتینگ صورت سنتی است. این روش به جای جراحی‌های باز طراحی شده و می‌تواند چین و چروک‌های اطراف گونه ها، فک و گردن را به سرعت و با ریسک کمتر از روش معمول، کاهش دهد. نخ‌های ویژه در طول این روش لیفتینگ صورت مورد استفاده قرار می‌گیرند تا به صورت مخفیانه پس از جراحی، وضعیت قرار گیری پوست و صورت را تغییر دهند. در روش لیفت صورت با نخ، از نخ‌های نامرئی برای به حداقل رساندن هر گونه رد و اثری از جراحی استفاده می‌شود. و در حالی که لیفت صورت با نخ معمولا نتایج قابل توجهی را تقریبا بلافاصله و با ریسک و اذیت کمتری نسبت به روشهای جراحی سخت‌تر ارائه می‌دهد، هزینه‌های این روش لیفتینگ (با نخ) نسبت به گزینه‌های سنتی کاملا منطقی است.

لند کردن رشته یک روش حداقل تهاجمی برای صورت، گردن، و یا جوش است که در آن از نخ‌های مخروط دار یا خاردار استفاده می‌شود و با یک سوزن بزرگ از زیر پوست رد می‌شود. پس از آن مخروط ها پوست را از زیر سطح پوست کشیده و به حالت تعلیق در موقعیت جوانتر و شادابتر قرار می‌دهد. لیفت صورت با نخ روشی است که برای مقابله با چروک ها و خطوط طراحی شده است. این روش نسبت به قبل بسیار محبوب تر شده است، چرا که تقاضا برای مراقبت و جوان سازی پوست روز به روز در حال افزایش است.

به عنوان یک راه حل برای هر زن و مردی که به دنبال کیفیت هرچه بیشتر و زمان بهبودی مورد نیاز کمتر برای لیفت صورت هستند، قرار دادن نخ‌های نامرئی مرغوب در زیر پوست می‌تواند در کمترین زمان و بدون هیچ نشانی از انجام جراحی، پوست صورت را کشیده و شاداب کند. و باید گفت که هیچ یک از روش‌های قبلی این توانایی را ندارند.

برای دریافت مشاوره زیبایی و جوانسازی پوست در کلینیک تحت نظر دکتر میتوانید با ما تماس بگیرید.

لیفت صورت با نخ چیست؟

لیفت صورت به وسیله نخ یک جایگزین مناسب و کمتر تهاجمی برای لیفتینگ سنتی است که برای افرادی طراحی شده است که نشانه‌های اولیه از پیر شدن در آنها ظهورکرده است ، مانند چین و چروک و خطوط سطحی در صورت. این روش مدرن لیفتینگ صورت را می توان در یک یا دو ساعت و اغلب بدون بی حسی انجام داد. در طول لیفت صورت با نخ، جراح زیبایی، با استفاده از برش‌های کوچک ایجاد شده در منطقه هدف، نخ‌های نازک را به صورت وارد می‌کند. این نخ‌ها به بافت پوست متصل می‌شوند و پس از آن پوست را به سمت بالا می‌کشند تا صورت را صاف و کشیده کنند. تقریبا بلافاصله، مناطق تحت درمان به آرامی به بالا کشیده شده، خطوط از بین می‌روند و باعث می‌شود که بیمار ظاهری جوان را تجربه کند. از آنجا که بیماران معمولا در طول این روش به طور کامل به هوش و هوشیاراند، می‌توانند روند لیفت با نخ را ببینند و نظرشان را با پزشک جراح خود در میان بگذارند. هنگامی که نخ‌ها گره زده می‌شوند، در داخل پوست پنهان می‌شوند و تمام جای برش‌ها و زخم‌ها به مرور محو شده و از بین می‌روند.

دانستن اینکه چه نتیجه ای مد نظرتان است، به شما کمک خواهد کرد که بدانید بهترین روش لیفت با نخ برای شما چیست.

آیا شما به دنبال جوانسازی پوست و شادابی صورتتان با انجام روش لیفتینگ برای از بین بردن چین و چروک صورتتان هستید؟

لیفت با نخ صورت_آنچه باید بدانید

سه روش مختلف شناخته شده به طور کلی وجود دارد: لیفت صورت با جراحی، لیفت صورت بدون جراحی و نخ‌های زیبایی.

در حالیکه تمام درمان‌ها به طور عمده برای صورت استفاده می‌شوند، گاهی اوقات می‌توان برای گردن، شکاف بین سینه‌ها و حتی اندام‌های بدن نیز استفاده کرد.

هر سه روش باعث تحریک تولید کلاژن می‌شود، (پروتئینی است که به پوست شما ظاهر جوان می‌بخشد)، و به پوستتان استحکام می‌بخشد.

این به این معنی است که نخ‌های زیبایی که نمیتوانند باعث لیفت صورت شوند، سبب افزایش استحکام پوست در بیماران ۳۰ تا ۴۰ ساله می‌شود که در نتیجه باعث بهبود وضعیت پوست می‌شود.

تمام انواع نخ‌ها بافت های اطراف صورت را سفت کرده و میزان جریان خون را افزایش می‌دهند که به نوبه خود می‌تواند به پوست سالم و مستحکم‌تر منجر شود.

ضروری است پزشکی که شما را درمان می‌کند واجد شرایط و دارای تجربه درخشان در زمینه لیفتینگ با نخ صورت باشد. با دیگر بیمارانی که پزشکتان درمان کرده صحبت کنید تا از کیفیت کار او اطمینان حاصل کنید.

در مورد برخی دانشجویانی که تازه فارغ التحصیل شده اند احتیاز کنید چرا که ممکن است قادر به ارائه گزینه‌های جراحی و غیر جراحی نباشند، و ممکن است به جای هر چیز دیگری، زیبایی با نخ را پیشنهاد کنند. به یاد داشته باشید این بدان معنا نیست که این دوره مناسب برای شماست.

مشاوره کامل برای انجام این کار ضروری است. اگرچه که سن زیستی مشتری در این مورد مهم است و مورد توجه قرار می‌گیرد، اما بیشتر از آن  مشخصات پیر شدن آنها مهم است، با توجه به عواملی مانند رژیم غذایی و سوابق بیماری.

هر روش لیفت با نخی می‌تواند به صورت جداگانه اعمال شود، و گاهی روش ترکیبی برای شما مناسبتر است. شما همچنین می‌توانید از تکنیک های دیگر مانند ژل‌های تزریقی استفاده کنید.

چه روشی برای شما مناسب‌تر است؟

لیفت با نخ به وسیله جراحی

این روش به طور کامل توسط پزشک یا جراح زیبایی انجام می‌شود.

جراحی لیفت صورت با نخ را می توان با با لیفتینگ صورت مقایسه کرد و رویه به دو دسته تقسیم می شود.

نخ‌های شناور آزاد که در زیر پوست قرار میگیرند و باعث لیفت صورت می‌شوند و معمولا بین یک تا دو سال ماندگاری دارند.

نخ‌های ثابت که به ساختارهای زیرین پوست متصل می‌شوند، قادر به ارائه یک نتیجه اساسی‌تر، و کشیدگی بیشتر پوست هستند و اغلب با حذف قسمت اضافی پوست برای بهترین نتایج همراه هستند. ماندگاری این روش دو تا چهار سال است.

زمان بهبودی هر تورم یا کبودی تقریبا یک تا دو هفته طول میکشد. بنابراین اگر قصد انجام این جراحی را دارید یک هفته به خودتان استراحت دهید.

لیفت صورت با نخ بدون نیاز به جراحی

لیفت با نخ بدون نیاز به جراحی روشی متوسط ​​است. این گزینه محتاطانه و ظریف بوده و برای افراد ۳۵ تا ۵۵ ساله مناسب است، این کار تولید کلاژن را افزایش می‌دهد، کمتر از گزینه جراحی اساسی هستند، اما مزایای بالایی را برای ایجاد تفاوت قابل ملاحظه در اختیار دارند.

باز هم بسیار توصیه می‌شود که این روش توسط جراح یا متخصص زیبایی یا کار ورز واجد شرایط انجام شود.

برای این روش ۴ تا ۱۶ نخ نیاز است و با بی حسی موضعی در مدت ۲۰ دقیقه تا یک ساعت انجام می‌شود.

کمی تورم طبیعی بوده و دور از انتظار نیست، و زمان بهبودی به طور متوسط تا دو روز است.

نخ‌هایی که در طول های مختلف استفاده میشوند، برای ایجاد کشیدگی لیفت می‌شوند و می توانند به طور موفقیت آمیز با ژل‌های تزریقی و سایر روش‌ها ترکیب شوند.

نتایج از ۱۰ تا ۱۸ ماه ماندگاری دارند، اما تقویت کلاژن برای مدت طولانی ادامه می‌یابد و ماندگاری نتایج می‌تواند به واسطه اضافه شدن آنها ادامه یابد.

نخ‌های زیبایی

این درمان به طور گسترده ای، و با بیشترین پتانسیل برای انتظارات سردرگم و ناکام بیماران در دسترس است.

.به هر حال نخ‌های زیبایی برای پوست‌های جوانتر بیشتر از بقیه روشها مناسب و کارآمد است.

استفاده بردن از از توصیه‌های افراد آگاه مقدم است بر آنچه که مورد استفاده قرار می گیرد. اکثر مواد دارای اثر مشابهی هستند، بنابراین نمی‌توان با فکر کردن درباره این که ممکن است یکی از انواع بر دیگری برتر باشد، خود را گول نزنید.

در مورد ادعاهایی که می‌گویند این نخ‌ها چربی پوست را به طور قابل توجهی کاهش می‌دهند توجه نکنید.

نخ‌های زیبایی با تاثیر بر روی افزایش کلاژن سازی عمل می‌کنند.

در پوست‌های جوان این روش بدان معنی است که درخشندگی جوانی را طولانی‌تر می‌کند، اما آنها به معنای متعارف لیفت کردن پوست عمل نمی‌کنند، مهم نیست که سن بیمار چقدر است. با این حال، چون نخ‌های زیبایی باعث ایجاد کلاژن می‌شوند، پوست سفت‌تر و محکم تر به نظر می‌رسد. آنها همچنین اثربخشی روش‌های دیگر را افزایش می‌دهند.

نخ‌های زیبایی کوتاهتر هستند، به طور معمول پنج سانتیمتر / دو اینچ، و به صورت چندتایی زیر پوست قرار می‌گیرند. گاهی اوقات تا ۱۰۰ نخ در هر جلسه، که با بیهوشی موضعی انجام می‌شود.

این کار تا حدود ۱۰ تا ۳۰ دقیقه طول می‌کشد تا وقتی که یک شبکه ساخته زیر پوست ساخته شود. کبودی و تورم بر اساس تعداد نخ‌های مورد استفاده رخ می‌دهد. مزایا می تواند تا یک سال یا ۱۸ ماه ادامه یابد.

لیفت با نخ صورت کانتوری

لیفتینگ صورت با نخ کانتوری نوعی لیفت با نخ صورت است که از نخ‌های کانتوری خاصی استفاده می کند. این نخ از پلی پروپیلن نامرئی ساخته شده ، نخ‌ها غیر قابل جذب هستند و در طول خطوط که قبلا تعیین شده است، با دقت هدایت می‌شوند. این نخ‌ها را از طریق برش‌های کوچک ایجاد شده در بالای خط مو وارد می‌کنند، این نخ‌های خاردار پوست را سفت و لیفت کرده و باعث می‌شود ظاهر شما جوان تر به نظر برسد.

تفاوت‌های لیفت صورت قدیمی و لیفت صورت با نخ

در لیفت صورت سنتی، نخ‌های اصلی ساخته شده از مواد نخ بخیه دائمی بودند – بدین معنا که هر بار که نخی زیر پوست بخیه می‌شد ، آنها برای همیشه در آنجا ماندند. در حال حاضر، جدیدترین نخ‌ها قابل جذب هستند، که خطر عفونت را کاهش می‌دهد. با وجود محصولات قابل انحلال، باکتری ها مواد خارجی دائمی برای زندگی زیر پوست ندارند. از آنجا که که نخ‌ها تجزیه می‌شوند، باکتری ها جایی را ندارند که از مکانیزم‌های دفاعی بدن (سیستم ایمنی بدن) پنهان شوند. یک نخ بخیه دائمی اساسا یک مخفیگاه برای باکتری ها در مقابل سیستم ایمنی فراهم می‌کند.

این روش با استفاده از بیهوشی موضعی انجام می‌شود و معمولا به دلیل تورم پس از عمل، کبودی و باند پیچی به زمان کمی، تقریبا دو تا سه روز نیاز به استراحت پزشکی دارد. با توجه به نخ‌های قابل جذب، درمان می‌تواند تا شش ماه ماندگاری داشته باشد.

بر خلاف روش جراحی لیفت صورت سنتی، در لیفت با نخ نیازی به برش یا دستکاری عمیق بافت نیست. ن بدان معنی است که یک: این فرایندی بسیار ساده تر برای بیمار است (مانند تزریق ژل به جای ایجاد لیفت صورت)، اما، دو: این می تواند نتیجه یا طول عمر یکسان با لیفت صورت سنتی را بدست آورد.

تفاوت میان لیفت صورت با نخ‌های کانتوری و سیلوئت

لیفت با نخ سیلوئتت یک راه حل با حداقل میزان تهاجم است که گزینه ای عالی برای بیمارانی ارائه می‌دهد که جراحی لیفت صورت رویکرد مطلوب آنها نیست. در گذشته شاهد لیفت صورت با چندین بخیه بودیم که ممکن است با وجود عوارض به کار خود ادامه  دهد. لیفت صورت با نخ سیلوئت یک روش تک بخیه‌ای متفاوت است که مواد آن قابل جذب است و مواد تشکیل دهنده بخیه باعث تحریک کلاژن نیز می‌شود. یکی از مواد اصلی مورد استفاده در روش سیلوئت، ماده اصلی فعال در Sculptra است که معمولا توسط سرنگ‌های پیشرفته برای جوان سازی صورت با تحریک کلاژن استفاده می شود. علاوه بر این، در لیفت سیلوئت از مخروطهای دو طرفه استفاده می‌شود تا بافت زیر پوستی و پوست صورت را به موقعیتی کشیده‌تر و جوان‌تر تغییر دهد. با گذشت زمان، نخ بخیه و مخروط‌های کاشته شده، خود کلاژن را برای نتایج طبیعی و طولانی مدت تحریک میشود.

افراد واجد شرایط برای لیفت با نخ

بهترین کاندیداها برای لیفت صورت با نخ در ۳۰ تا ۶۰ سالگی خود هستند و دارای تناسب نسبتا خوب پوست هستند. ظهور چین و چروک در اکثر افراد در چهره یا گردن است، اما پوست بیش از حد شل شده و یا ناخوشایند در ناحیه صورت نیست که ممکن است نیاز به جراحی لیفت صورت دقیق‌تر داشته باشند. اگر علائم پیری نسبتا کم باشد، انجام لیفت با نخ میتواند راه خوبی برای بهبود شرایط زیبایی باشد، در حالی که از زخم‌های لیفت صورت و دیگر عوارض جانبی بالقوه، که گاهی بعد از عمل جراحی شدیدتر ایجاد میشوند اجتناب می‌کند.

هزینه متوسط لیفت صورت با نخ 

از آنجا که زمان بیهوشی کم و یا بدون بیهوشی است و زمان کمتری در بیمارستان در نظر گرفته می شود، لیفت با نخ صورت هزینه بسیار کمتری از عمل جراحی لیفت معمولی دارد. در واقع، هزینه لیفت با نخ صورت تقریبا نیمی از قیمت یک لیفت سنتی را به خود اختصاص می‌دهد، بسته به اینکه چقدر نخ در طی مراحل استفاده می‌شود. جراح زیبایی واجد شرایط قادر خواهد بود به بیماران اطلاعات دقیق‌تر در مورد قیمت‌های مناطق خاص بدهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.