لیفتینگ و جوانسازی صورت با لیزر برای از بین بردن چین و چروک پوست

0

لیفتینگ-و-جوانسازی-صورت-با-لیزر

پیری صورت اغلب به صورت افتادگی پوست فک، خطوط کنار دهان، چین و چروک، و خطوط ریز قابل توجه است. با از بین رفتن انعطاف و شادابی پوست، لایه‌­های چربی نیز از موقعیت جسمانی خود خارج می­‌شوند.  بافت‌های حمایت ­کننده شل شده و علائم فیزیکی پیری بیشتر به چشم می‌­خورد. لیفتینگ و جوانسازی صورت با لیزر می‌تواند تمام این نشانه‌های پیری را از صورت پاک کند به گونه­‌ای که بیمار بتواند از همه­‌ی مزایای لیفت سنتی صورت لذت ببرد بدون اینکه خطر یا از کار افتادگی ناشی یک روش طولانی و تهاجمی به همراه داشته باشد. به کمک لیفت پوست صورت با لیزر علاوه بر درمان علائم قابل رویت پیری، می‌­توان پوست صورت را کشیده و سفت کرد که این باعث ایجاد ظاهر فیزیکی جوان تر در فرد حتی در صورت بالا رفتن سن می­‌شود. حالا شما می‌توانید سال‌ها بدون جراحی، بدون جای زخم، و با حداقل از کار افتادگی جوان بمانید. در لیفت صورت بعنوان یک پیشرفت پزشکی در تکنولوژی جوان سازی صورت، از کاربردهای لیزر انقلابی برای تشدید و جوان سازی صورت و گردن برای ظاهر جوانتر استفاده می‌شود. لیفتینگ پوست صورت با لیزر از حداقل تهاجم برخوردار است و می‌تواند نتایج  قابل توجهی بدون هزینه های بالا، خطرات و از کار افتادگی‌­های طولانی مدت از روش‌های کشیدن سنتی پوست صورت داشته باشد.

حتما بخوانید:


انواع روش لیفت و جوانسازی صورت با نخ


انواع نخ لیفتینگ


جوانسازی و لیفت پوست صورت با دستگاه آر اف

در گذشته، جوان سازی صورت به طور سنتی شامل یک روش طولانی، تهاجمی، از کارافتادگی طولانی مدت، کبودی و تورم بود. در حال حاضر، به لطف تکنولوژی دقیق لیفت صورت با لیزر بیماران می‌توانند از یک راه حل با کمترین تهاجم برای پیری لذت ببرند و آن هم لیفتین  و جوانسازی صورت با لیزر است. این روش انقلاب  قسمت پایین صورت را فشرده کرده و پوست آن را می‌­کشد، چین و چروک پوست را هموار می‌کند و می‌تواند منحنی جوانی را به گردن برساند. بیماران می‌توانند علائم پیری را با لیفتینگ و جوانسازی پوست با لیزر، بدون نیاز به جراحی، بخیه و هیچ گونه جای زخمی کاهش داده و بدون هیچ خطر، هزینه و یا دوره­ی بهبودی جوانسازی سنتی دارای  ظاهری جوانتر و شادابتر شوند.برای دریافت مشاوره و انتخاب بهترین روش جوانسازی پوست صورت در کلینیک پوست تحت نظر دکتر مهرداد مهام می­‌توانید با شماره‌های 09395431350 و 02188762832تماس بگیرید.همچنین می‌توانید به آیدی تلگرام dr_maham@ مراجعه کنید.

معرفی یک پیشرفت در تکنولوژی کشیدن پوست صورت (لیفتینگ صورت)


لیفتینگ و لیزر جوانسازی صورت نتایج عالی و با حداقل از کارافتادگی را به همراه دارد. به لطف پیشرفت­‌های موجود در تکنولوژی لیزر، روش لیفتینگ صورت می‌­تواند در سفت کردن هم پوست و هم لایه­‌های زیرین سیستم اپونورتیک عضلانی سطحی بدون درد، خطر و از کارافتادگی ناشی از شکاف­ و بخیه‌­های زیاد موثر باشد. در طول فرایند لیفتینگ و جوانسازی پوست صورت با لیزراز یک لیزر با دقت بالا برای حرارات دادن به غشای میانی پوست و سیستم اپونورتیک عضلانی سطحی، ترویج انعقاد بافت، کشیدن ساختاری و سفت کردن پوست استفاده می­‌شود. کاربرد لیفتینگ لیزری صورت عبارتست از:

  • سفت کردن و کشیدن پوست صورت و گردن
  • از بین بردن چین و چروک پوست
  • کاهش افتادگی (شل شدن) پوست
  • به حداقل رساندن خط و خطوط پوست
  • کاهش افتادگی ماهیچه‌­های صورت
  • بهبود و مشخص بودن خط فک
  • جوان­سازی خط و خطوط گردن
  • شادابی و جوانی در چهره

شیوه­ کار لیفتینگ صورت با لیزر


لیفت صورت با لیزر از تکنولوژی لیزر پیشگامانه استفاده می‌­کند که  امکان سفت کردن و کشیدن  صورت  و گردن و هم در سطح و نیز درون بافت همبند صورت (لایه سیستم اپونورتیک عضلانی سطحی) را فراهم می­‌کند. قبل از لیفت صورت با لیزر، تنها راه دسترسی و برداشتن لایه سیستم اپونورتیک عضلانی سطحی، از طریق جراحی تهاجمی بود. متأسفانه، سیستم اپونورتیک عضلانی سطحی بایستی برش، سفت و سپس بخیه زده می‌­شد و بیماران را در معرض خطر قرار می‌­داد. اما شیوه­ کار در لیفتینگ و جوان­سازی صورت با لیزر متفاوت است.

حتما بخوانید: لیفت و سفت کردن پوست صورت

بدون جراحی، بخیه و جای زخم


پیری هم در سطح پوست و هم در بافت­‌های حمایت ­کننده­ زیرین صورت یا همان لایه‌­های سیستم اپونورتیک عضلانی سطحی اتفاق می­افتد. افتادگی پوست، عضلات صورت و از بین رفتن منحنی­‌های خطوط گردن جوانی همگی ترکیب شده و فرد را مسن­‌تر از آنچه که هست نشان می­‌دهند. تا کنون، تنها راه صحیح کشیدن و سفت کردن صورت و گردن از طریق جراحی تهاجمی بود. در گذشته در صورتی که به فکر لیفت صورت به روش جراحی بودید، هیچ راهی برای جلوگیری از جراحی وجود نداشت. این روش‌های تهاجمی نیازمند چند برش و بخیه برای دسترسی و سفت کردن پوست و لایه سیستم اپونورتیک عضلانی سطحی بودند. اما امروزه به کمک لیفتینگ و جوانسازی لیزری راه کارهای بهتری وجود دارند.

قدرت و توان تکنولوژی لیزری پیشرفته


از لیزر برای اهداف آرایشی به مدت طولانی استفاده شده است اما تا همین اواخر، لیزرها در سفت کردن پوست در قسمت‌های کوچکتر و حساس مانند صورت و گردن خیلی قوی و خطرناک بودند. اکنون دیگر لیفت لیزری همه چیز را تغییر داده است. لیفت لیزری از انرژی لیزر Nd: YAG 1440 نانومتری پیشرفته و بسیار پیشرفته برای ارائه سیستم‌های اپونورتیک عضلانی سطحی ساختاری و سفتی پوست استفاده می‌کند که هم امن‌تر و هم دقیق‌تر است. علاوه براین، از آنجایی که این تکنولوژی انقلابی لیزر را می‌­توان از طریق نقاط ورودی میکروسکوپی معرفی کرد لذا بیماران می‌توانند از جراحی شدن جلوگیری کنند. سیستم ترما گاید انقلابی مربوط به  لیفت لیزری نیز ایمنی مطلوبی به بیماران هدیه می‌دهد. ترما گاید بازخورد دما در زمان واقعی را ارائه می‌دهد تا از خطر گرم شدن زیاد بافت جلوگیری شود. اگر ترما گاید دمای بیش از حد بالا را حس کند، دستگاه لیزر را از تابش متوقف می‌­کند تا بافت خنک شود. با لیفت لیزری، هیچ نیازی به برش، بخیه، بیهوشی عمومی نیست و از کار افتادگی فرد در آن به حداقل می­‌رسد.

نتایج درخشان در مبارزه با پیری


هرچه سن بالاتر می‌­رود تصویر فرد در آینه با آنچه که احساس می‌کند مطابقت کمتری دارد. هنگامی که سن فرد بالا می­رود، پوست وی شل شده و منجر به افتادگی، چین و چروک و از بین رفتن شکل و شمایل جوانی می­‌شود. پشتیبانی ساختاری یا سیستم اپونورتیک عضلانی سطحی نیزانعطاف پذیری خود را از دست می‌دهد. لیزر بکارگرفته شده در لیفتینگ و جوانسازی پوست در لیزری، قدرتمند و دقیق است و می‌تواند به مبارزه با این تغییرات کمک کند. در طول فرایند لیفتینگ لیزری، انرژی لیزری هدفمند به طور عمیق و امن پوست و لایه سیستم اپونورتیک عضلانی سطحی زیر سطح پوست را حرارات می­‌دهد. انرژی لیزر باعث تشدید انعقاد بافتی می‌­شود که موجب سفت شدن فوری سیستم اپونورتیک عضلانی سطحی و پوست و همچنین بهبود در ماه‌های پس از اتمام لیفتینگ می­‌شود. نتایج لیفتینگ لیزری شگفت انگیز و طولانی مدت است و می‌تواند به فرد در سفت شدن و کشیدن پوصت صورت و گردن، کاهش چین و چروک و افتادگی کمک کند و به فرد وقار، جوانی و شادابی بیشتری هدیه دهد.

حتما بخوانید: هایفوتراپی

مزایای روش لیفتینگ و جوان­سازی صورت با لیزر


مزایای-روش-لیفتینگ-و-جوان¬سازی-صورت-با-لیزر

لیفت صورت با لیزر از حداقل تهاجم برخوردار است و پوست صورت و گردن را کشیده و سفت می­‌کند، چین و چروک­ و افتادگی پوست را کاهش داده و فرد را سال‌ها جوانتر نشان می‌­دهد. در این روش هیچ ریسک یا خطری وجود ندارد و نیازی به بیهوشی، برش زیاد، جای زخم و از کار افتادگی طولانی مدت نیست که این خود از اهمیت زیادی برخوردار است.

جوان­سازی صورت در کمتر از نیم ساعت

لیفتتنیگ صورت به روش لیزری سریع و راحت است. این روش درمانی حدودا ۳۰ دقیقه طول می­‌کشد و می‌­توان آن را بصورت سرپایی و در مطب پزشک انجام داد. به محض تمام شدن لیفتینگ، فرد می­‌تواند به خانه برود و نیازی به بستری شدن ندارد. فرد هیچ ناراحتی یا سرگیجه‌­ای ناشی از بیهوشی عمومی را حس نمی‌­کند و نیازی به استراحت طولانی مدت ندارد. در واقع، اکثر افراد می‌­توانند بلافاصله بعد از اتمام لیفتینگ به فعالیت­‌های روزمره­ خود ادامه دهند.

از بین رفتن علائم پیری

هیچکس قادر به جلوگیری کامل از فرآیند پیری نیست اما به کمک لیفتینگ لیزری می­‌توانید برخی از سایش‌­ها و پاره­ شدن­‌هایی که شما را مسن‌­تر نشان می­‌دهد را کاهش دهد. انرژی لیزر انعقاد بافت و همچنین سیستم اپونورتیک عضلانی سطحی ساختاری و سفت شدن پوست را ارتقا می‌­دهد تا صورت و گردنی محکم و سفت و شکلی جوانانه به فرد دهد. نتایج حاصل از این روش بسیار قابل توجه و ماندگار هستند. سفت شدن فوری پوست در ماه­‌های پس از لیفتینگ ادامه می­یابد تا مزایای کامل درمان به روش لیزری هویدا شود.

دوره­ بهبودی و از کار افتادگی در لیفتینگ صورت با لیزر


یک جراحی سنتی کشیدن پوست صورت می­‌تواند ساعت‌­ها در اتاق عمل به طول بیانجامد و پس از آن، هفته‌های از کارافتادگی و گاهی روند دردناک بهبودی از راه می­‌رسد. اما لیزر چین و چروک متفاوت از روش سنتی آن است. لیفتینگ صورت با لیزر کمترین تهاجم را دارد و در آن برای سفت کردن و کشیدن و صورت و گردن به جای جراحی (بریدن) و بخیه زدن از قدرت انرژی لیزر پیشرفته استفاده می­‌شود. این بدان معنی است که هیچ برش گسترده‌ای وجود ندارد، نیازی به بیهوشی عمومی خطرناک نیست و در دوره­ بهبودی حداقل زمان از کار افتادگی را شامل می­‌شود.

فرد بعد از لیفتینگ و جوان­سازی پوست با لیزر می­‌تواند سریعا به خانه برود

چه کسی می‌تواند روزها یا حتی هفته‌ها بهبودی ناشی از کشیدن پوست صورت را تحمل کند؟ با لیفتینگ صورت با لیزر شما مجبور نیستید که در خانه بمانید. از لحظه‌­ای که روند لیفتینگ صورت با لیزر فرد تمام شود، مزایای آن را خواهد دید. هیچ گونه حالت تهوع و سرگیجه­‌ای که به طور معمول با بیهوشی عمومی همراه است پس از لیفتینگ لیزری صورت  وجود ندارد. فرد برای رفتن به خانه به هیچکسی نیاز ندارد و هنگامی که مطب پزشک را ترک می‌کند، می‌تواند بلافاصله به فعالیت‌­های عادی و روزانه خود بازگردد.

کبودی، تورم و سوزش کمتر

لیفتینگ لیزری یک تکنولوژی بسیار پیشرفته است که بدون نیاز به بریدن، سفت کردن و بخیه زدن پوست و لایه زیرین سیستم اپونورتیک عضلانی سطحی بافت پیوندی، نتایج درخوری در بر دارد. این بدان معناست که هیچ برش یا شکاف گسترده­‌ای وجود ندارد که نیازمند التیام باشد. به کمک لیفت لیزری خونریزی، کبودی، تورم و سوزش به مراتب کمتری نسبت به روش‌های جراحی تهاجمی وجود دارد. هرچند روند بهبودی هر بیمار متفاوت است و پزشک در مورد انتظارات هر فرد در حین انجام لیفتینگ با وی گفتگو می­‌کند اما بطور کلی در لیفتینگ به روش لیزری انتظار کمترین حد کبودی و تورم در ۳ تا ۵ روز اول درمان وجود دارد. معمولا حس سوزش بسیار اندک است و از طریق داروهای مسکن بدون نسخه به راحتی می­‌توان آن را کنترل و مدیریت کرد. بعد از گذشت یک هفته لازم است که به پزشک مراجعه کنید.

ایمنی در روش لیفت لیزری


از آنجا که لیفتینگ لیزری روشی با حداقل تهاجم است لذا بیماران از بسیاری از خطرات ذاتی با روش‌های تهاجمی‌­تر مانند جراحی زیبایی صورت سنتی در امان هستند. با استفاده از کشیدن پوست با لیزر نیازی به بیهوشی عمومی، برش‌های گسترده نیست و دوران از کار افتادگی فرد در کمترین حد ممکن است. این به معنی خطرات کمتر و بهبودی سریع تری نسبت به روش‌های تهاجمی‌­تر وجود دارد.

تکنولوژی بسیار پیشرفته و سیستم‌­های ایمنی

لیفت لیزری ویژگی­‌های فناوری لیزر پیشرفته را داراست که هم امن­‌تر و هم­ دقیق­‌تر از لیزرهای کمتر پیشرفته است. سیستم لیفت لیزری توزیع دقیقا هدفمند، انرژی لیزر Nd: YAG 1440 نانومتری را فراهم می­‌کند که نسبت به طول موج‌های دیگر بیش از ۴۰۰ بار قدرت جذب را برای نتایج سیستم اپونورتیک عضلانی سطحی بهینه و سفت شدن پوست فراهم می­‌کند. در عین حال، لیفت لیزری شامل کنترل­‌های ایمنی پیشرفته است. سیستم ترما گاید لیفت لیزری یک مانیتور بازخورد حرارتی حساس و کامپیوتری است که برای اطمینان از کارآیی، ایمنی و کارآیی موثر درمان است. ترما گاید بازخورد دمای بافت در زمان واقعی را نشان می‌­دهد تا از خطر حرارت دادن زیاد بافت جلوگیری شود. اگر ترما گاید دمای بیش از حد بالا را حس کند، دستگاه لیزر را از تابش متوقف می کند تا بافت خنک شود.

آیا لیفت لیزری مناسب شما است؟

می­‌توانید برای مشاوره­ شخصی به پزشک لیفت لیزری مراجعه کنید. پزشک به طور کامل در مورد اهداف و انتظارات شما توضیح داده و با شما گفتگو می­‌کند. وی بسیار خرسند خواهد شد که اگر نگرانی در باب ایمنی دارید از وی بپرسید. پزشک به تمامی سوالات شما در مورد روش لیفت لیزری پاسخ خواهد داد.

هزینه لیفتینگ به روش لیزری


هزینه­ لیفت صورت برای جوان­سازی پوست به روش غیرجراحی یکی دیگر از مزایای آن است. هزینه این روش در مقایسه با لیفت زیبایی صورت به مراتب کمتر است. دلیل هزینه اندک این روش این است که به جای استفاده از یک تیم جراحی تنها یک پزشک نیز می­‌تواند آن را انجام دهد و نیازی به وسایل جراحی ندارد.

در ادامه بخوانید: سوالات متداول لیفت صورت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.